ŠTAND ŠKOLE NA USKRŠNJEM VAŠARU

U sklopu promocije Hemijsko-tehnološke škole (područja rada i profili) predstavnici škole – učenici i nastavnici, bili su prisutni na Uskršnjem vašaru kod Plave fontane, od 25. do 27. marta. Zanimljiv štand, obogaćen proizvodima sa oznakom naše škole, kao i drugim rukotvorinama – plod rada učenika i nastavnika, privlačili su pažnju posetilaca koji su izrazili žaljenje što neki od izloženih proizvoda nisu na prodaju! Nakon brojnih poseta gradskim i prigradskim školama, dana otvorenih vrata (sledeći zakazan za 16. april) i prisustva na Sajmu obrazovanja u Kanjiži i Subotici, učešće na Uskršnjem vašaru je još jedan način da budućim učenicima (i njihovim roditeljima) približimo Hemijsko-tehnološku školu – školu veština i znanja!