ŠTA LI JE U KUTIJI?

Dan zaljubljenih, 14. februar, simbolično je obeležen i u Hemijsko-tehnološkoj školi. U kutiju za ljubavna pisma, postavljenu između prizemlja i prvog sprata, učenici su ubacivali papiriće sa tajnim porukama, dok su prostor oko kutije krasila srca od tekstila i crvena haljina  - plod rada učenika odeljenja III-15, i profesorke Jelene Muminović. Pano u hodniku kod školske biblioteke takođe je osvanuo u bojama ljubavi – ukrašen srcima, fotografijama i citatima koji slave ljubav... Povodom Dana Svetog Valentina, škola je kartama za Festival ljubavi i vina (Velika većnica Gradske kuće, utorak,14. februar) nagradila zaljubljeni par – Kristinu Pap (I-15) i Ognjena Ivaniševića (III-11). Valentinovo i vinogradarska slava – Sveti Trifun, ljubav i vino, učinili su drugi dan ove nedelje posebnim danom...