ČESTITKE NAJBOLJIMA!

Hemijsko-tehnološka škola dodelila je nagrade najboljima učenicima na svečanosti povodom ispraćaja maturanata, u petak, 26. maja. Učenik generacije na srpskom nastavnom jeziku je Ivana Gabrić, iz odeljenja 4-15. Učenica generacije na mađarskom nastavnom jeziku je Petra Rajčić, odeljenje 4-2. Titulu Sportiste generacije ponele su čak tri učenice: Gabrijela Jović, Marija Rajić i Georgina Pataki.

Najbolji učenici proglašeni su i po područjima rada: za najboljeg učenika na području rada Hemija, nemetali grafičarstvo, proglašen je Damir Ademi – odeljenje 4-9. Najbolji učenik na području rada Poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane je Petra Rajčić, odeljenje 4-2. Najbolji učenik na području rada Tekstilstvo i kožarstvo, je Žanet Takač, učenica odeljenja 4-10.  Za najboljeg učenika trećeg stepena proglašena je Čila Horvat, učenica odeljenja 3-4.

Hemijsko-tehnološka škola nagradila je i đake koji su ove školske godine ostvarili zapažen uspeh na republičkim takmičenjima:

1. Petra Rajčić (prehrambeni tehničar)
  2. Žanet Takač (modelar odeće)
  3. Dunja Kojić (tehničar za hemijsku i farmaceutsku tehnologiju)
  4. Emeše Lukač (tehničar za operativnu forenziku)

Čestitamo nagrađenima!