ZIMSKI MOTIVI U “LETNJOJ” UČIONICI

Idući u susret praznicima i prazničnoj čaroliji, predstavnici tekstilnog aktiva, došli su na sjajnu ideju i “letnju” učionicu u dvorištu škole ukrasili zimskim i božićnim motivima.

- U dekorisanju su učestvovali učenici obrazovnog profila - modelar odeće i nastavnici tekstilnog aktiva, dok su nam pomoć pružili i učenici odeljenja I-4, budući poslastičari – objašnjava profesorka Kata Suknović.

Istog dana kada je ukrašena učionica, urađena je serija fotografija sa učenicama trećeg i četvrtog razreda, obučenih u modele koji su šiveni u školi. Tim povodom, devojke su se zasladile božićnim medenjacima (lepim i ukusnim!) koje su pripremili budući poslastičari na časovima praktične nastave sa profesoricom Zitom Bunford

- Posle jesenjih motiva, foto kutak sada krase čarobni motivi predstojećih praznika, a ugođaj može biti topliji i lepši uz neki topli napitak! – predlaže profesorka Suknović.