ZAVIRITE U KUĆICU OD MEDENJAKA!

Učenice odeljenja III-4: Klaudija Pišpek, Žofi Horvat i Aleksandra Renčar udružile su stečenu veštinu i znanje sa darom za kreativnost, i kao uvertiru za predstojeće praznike, izradile - kućicu od medenjaka! Ovo malo remek-delo biće izloženo 6. decembra (za Mikulaša) na izložbi u „Nepkeru“, nakon čega će uslediti glasanje na „Fejsbuku“, dok je za 19. decembar zakazano proglašenje najuspelijih radova.

- Kućica, adventski venac i ukrasi za jelkicu koja krasi hodnik škole, nastali su u okviru predmeta – poslastičarstvo, gde isti zadatak očekuje i učenike prvog i drugog razreda – buduće poslastičare. Učenice odeljenja III-4 dva dana su pekle medenjake i isto toliko dugo ih sastavljale, ali se trud isplatio. Posebno bih pohvalila Klaudiju Pišpek koja je bila glavna „kuvarica“ - ukrašavala, obraćala pažnju na sitne delove... Ima dara i isto toliko strpljenja – zaključuje profesorka Zita Bunford, koja zajedno sa koleginicom Anitom Terežak učenicima predaje predmet – poslastičarstvo.

Više je nego očigledno koliko su deca (na)učila...