ZASLADILI „POSLEDNJU NEDELJU“

Učenici odeljenja IV-15, budući (ili već i sadašnji) modelari odeće, obeležili su poslednju „teorijsku“ nedelju u školi, i u četvrtak, 20. maja, čas sa odeljenjskim starešinom, profesorkom Katom Suknović, i bukvalno je – zasladili!
Torta i fotografisanje prava su uvertira u svečanost povodom mature i matursko veče koje, po svemu sudeći, učenike završnih odeljenja očekuje 23. juna.

- Malo smo se počastili i evocirali uspomene na protekle četiri godine, tokom kojih su se stvorila lepa prijateljstva. Najveći izazov za ovu generaciju bila je nastava na daljinu, ali i to smo zajedno prebrodili. U odeljenju ima uspešnih đaka koji planiraju da nastave školovanje, ali ima i onih koji će posle srednje škole krenuti u svet rada. Kao odeljenjski starešina svima želim puno uspeha u životu, a najviše da se ostvare, i rade ono što najviše vole! – poručuje profesorka Suknović.