Učenici pišu

Učenici pišu: IZMEĐU TORTE I PODIJUMA

Bea Berec, učenica odeljenja III-4 Hemijsko-tehnološke škole, godinama se bavi hip hopom. Članica je plesne grupe „Rhythmical Dance Club” Subotica.

• Hip hopom se bavim od malih nogu. Kada sam išla u osnovnu školu (OŠ „Miroslav Antić” Palić), organizovani su neki programi, dolazili su plesači i ja sam uvek ostala tamo da gledam kako lepo plešu. Volim brz ples! U klubu nas trenira Žužana Varga, koja je jako ljubazna, saluša nas. Ako treba, deset puta će pokazati korake! Trening je sredom i petkom, a po potrebi i subotom kada treba da naučimo nove korake i posle koristimo u koreografiji.

Prošlog leta  Bea je sa članicama  kluba išla u Šiofok, na plesno takmičenje, gde su osvojile prvo mesto.

• Bilo je jako dobro. Osim što smo plesale, odmorile smo se, šalile i puno kupale!

Kao budući poslastičar, Bea kaže da joj je drago što je u školi naučila da pravi torte i kolače. Omiljeni predmet joj je fizičko, a svoje odeljenje (odeljenski starešina Zita Bunford) baš voli!

Čila Horvat  III-4