Učenici pišu

Učenici pišu: DONOSIMO SLATKIŠE, GRICKALICE I GRAČKE!

Učenički parlament Hemijsko-tehnološke škole organizovao je tradicionalnu humanitarnu akciju za pomoć učenicima Školskog centra „Dositej Obradović“. Zajedničkim snagama sakupili smo novac i igračke. Kupili smo slatkiše i grickalice, i učenice Roberta Horvat III-11, Marijana Mijandžic IV-9 i Zora Takić III-11, u pratnji profesora Uroša Ilića, u sredu, 22. marta, odneli su ih učenicima na poklon.

Dočekala nas je lepa atmosfera. Učenici su se predstavili, objasnili koje smerove pohađaju i pokazali nam rad jedne manikirke. Obišli smo školu, videli ručne radove u hodnicima, trofeje i diplome. Zavirili smo u frizerski salon, svratili u radionicu... Dok smo obilazili školu, primetili smo jarke boje - škola kao da je živa, to nam se mnogo svidelo! Sigurno smo da smo đake usrećili našim malim gestom i nadamo se ponovnoj poseti...

Zora Takić III-11