STIŽE VODIČ ZA ORGANIZATORE PRAKTIČNE NASTAVE

U okviru projekta „Unapređenje kvaliteta stručnog obrazovanja kroz jačanje uloge organizatora praktične nastave“, u Beogradu je, u sredu, 13. decembra, održana nacionalna radionica, kojoj su prisustvovali i predstavnici Hemijsko-tehnološke škole: direktor Nikola Matković, i pomoćnica direktora Jadranka Vojnić Purčar. Tema radionice, koju organizuje OeAD Austrija (centralna austrijska agencija za evropske i međunarodne programe mobilnosti i saradnje u obrazovanju, nauci i istraživanju) i Ministarstvo prosvete Republike Srbije, bila je: „Validacija indikatora osiguranja kvaliteta rada organizatora praktične nastave i vežbi“. „Indikatori validirani, Vodič za organizatore praktične nastave kreće u štampu“ – glasi poruka upućena učesnicima radionice – najavljena pomoć u vidu Vodiča, olakšaće rad koordinatorima praktične nastave u srednjim (stručnim) školama.