SPORTSKO PROLEĆE

Hemijsko-tehnološka škola bila je domaćin tradicionalnog takmičenja u bacanju kugle i skoku udalj (održanog 6. aprila), na kom snage odmeravaju učenici naše i Politehničke škole. Takmičenje je okupilo više od 40 učesnika iz dve škole, u dve discipline. U skoku udalj najbolji rezultat među učenicima naše škole ostvario je Mihailo Drašković, koji je bio treći, dok je u konkurenciji devojaka prvo mesto zauzela Nikoleta Praštalo. Najbolji rezultat u bacanju kugle postigao je učenik naše škole Danilo Doknić, koji je bio prvi, dok je Vanja Vidović zauzeo treće mesto. U konkurenciji devojaka Nikoleta Praštalo bila je druga, a Matea Kalmar treća. „Takmičenje je ujedno izborno za gradsko takmičenje u atletici – ističe prof. Siniša Galić.