SPORTSKI DAN U DUHU FER-PLEJA

I vreme je bilo naklonjeno učenicima i nastavnicima Hemijsko-tehnološke škole, koji su u utorak, 19. marta, učestvovali u sportskom danu, manifestaciji koja ima za cilj promovisanje sportskih aktivnosti, zdravog načina života, ali i - druženja. Idući u susret Danu škole, sportski dan je uvertira u aktivnosti koje slede, a ovaj put u fokusu je bio – sport. Fudbal, košarka i odbojka okupili su na fiskulturnom terenu i u sali učenike i nastavnike koji su odmerili snage... A rezultat? On je ovoga puta ostao u drugom planu.

• Igrali smo fudbal protiv direktora škole, dva profesora fizičkog i učenica – članica ŽFK „Spartak“. Rezultat je bio 2 : 1 za nas, ali to je manje bitno - uživali smo u igri, sve je bilo zanimljivo, posebno zato što smo igrali protiv rukovodstva škole. Najvažnije je da je sve prošlo u duhu fer-pleja – ističe Milan Predojević, učenik odeljenja I-1, čiji su školski drugari Alen Jovanović i Novak Subotić takođe uzeli učešća u sportskom danu – njihov izbor, naravno – fudbal!