SLATKA UČIONICA

Učenici Hemijsko-tehnološke škole imali su (jedinstvenu) priliku da probaju nove proizvode Kompanije “Mini Pani” iz Subotice. U petak, 13. oktobra, đaci su uživali u novim ukusima krofni, sa dva različita punjenja, i doneli svoj sud. Fokus grupa bilo je odeljenje III-9, čija je učionica toga dana s razlogom ponela epitet “slatke”.

• Hemijsko-tehnološka škola ima dugogodišnju, uspešnu saradnju sa Kompanijom “Mini Pani”, a i ova nova tradicija degustiranja njihovih novih proizvoda je na radost učenika, ali i svih zaposlenih. Ovoga puta “Mini Pani” testirao je dva nova proizvoda - u pitanju su krofne sa belim i crnim punjenjem. Učenici su probali nove proizvode i popunili anketu u kojoj su odgovorili na pitanja koja im se više sviđa, dali svoj sud o izgledu i ukusu... I uživali! – objašnjava pomoćnica direktora Jadranka Vojnić Purčar.