RAAAAAAAASPUST!

Hemijsko-tehnološka škola u četvrtak i petak, 14. i 15. jula, upisala je novu generaciju đaka u prve razrede, na sva tri područja rada: Hemija, nemetali i grafičarstvo; Poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane, trgovina, ugostiteljstvo i turizam; Tekstilstvo i kožarstvo. Najveće interesovanje učenici su pokazali za profile: tehničar za operativnu forenziku, tehničar za hemijsku i farmaceutsku tehnologiju i veterinarski tehničar – i to je, kako su nam budući srednjoškolci potvrdili, bila prva želja na njihovoj listi, ali interesovanja nije manjkalo ni za druge obrazovne profile. Nakon upisa u prve razrede, sve đake čeka zasluženi odmor, koji će trajati do 1. septembra, uz napomenu da je za učenike drugog, trećeg i četvrtog razreda, upis zakazan za 29. avgust, od 10 do 11 časova. I učenicima i zaposlenima želimo prijatan odmor!