OTVORILI SMO VRATA!

Budući srednjoškolci, učenici osmih razreda, imali su priliku da u sredu, 20. marta, u okviru manifestacije Dan otvorenih vrata, posete Hemijsko-tehnološku školu i iz prve ruke upoznaju se sa sadržajima koje škola nudi. Učenici koji nastavu pohađaju na srpskom i mađarskom nastavnom jeziku, u pratnji učenika naše škole (u ulozi stručnih vodiča!), obišli su učionice, laboratorije, radionice, školsku pekaru i veterinarsku stanicu, pogledali fiskulturne terene i oduševili se teretanom na otvorenom! Nastavnici su držali časove, vršili oglede i obavljali praktičnu nastavu u radionicama – kako bi osmaci stekli što potpuniju sliku o tome kako izgleda jedan školski dan na adresi Maksima Gorkog 53. Drugi susret i još jedan Dan otvorenih vrata, zakazan je za utorak, 16. april, kada ćemo opet ugostiti buduće srednjoškolce i odgovoriti na pitanje zašto da upišu baš – Hemijsko-tehnološku školu!