OBUCITE VAŠE KUCE – LEPO I TOPLO!

Zbog velikog interesovanja za novi proizvod koji dolazi iz tekstilne radionice Hemijsko-tehnološke škole, svim zainteresovanima omogućeno je da svoje četvoronožne ljubice obuku u – lepo i toplo! Jaknice za kuce izrađuju se od tri vrste materijala koje vlasnik može da bira, a kako bi jaknica u potpunosti odgovarala, potrebno je da se pošalju sledeći podaci o psu: obim grudi, obim vrata i fotografija psa. Porudžbine se primaju na Fejsbuk stranici Hemijsko-tehnološke škole.

Da podsetimo, ove živopisne jaknice i keksići različitih ukusa, namenjeni ljubimcima, novi su proizvodi u paleti koju i dalje obogaćujemo. Jaknice kao zanimljiv modni, ali u hladne dane i vrlo koristan detalj, izrađuju budući modelari odeće, u okviru praktične nastave, uz mentorstvo profesorki Kate Suknović i Ane Žigmanov Vuković.

20210317 01

20210317 02