NIJANSE ODREDILE POBEDNIKE

Na školskom takmičenju u oblasti tekstilstva, održanom 28. februara i 1. marta u Hemijsko-tehnološkoj školi, najuspešnije su bile sledeće učenice: Antal Aleksandra IV-15 (disciplina: konstrukcija i modelovanje odeće), Agneš Vaštag IV-10 (praksa konfekcije),

Blanka Dulić II-10 (tekstilni materijali) i Dajana Kopilović III-15 (uklapanje krojnih slika). “Opšti utisak je da su učenice spremne izašle na školsko takmičenje i uradile predviđene zadatke. Nijanse su odredile pobednike” – zaključuje profesorka Sabina Pećerić. Republičko takmičenje biće održano u Kraljevu, u periodu od 15. do 18. maja. Učestvuje po jedna učenica iz svake discipline. Učenicima i mentorima želimo uspeh na predstojećem takmičenju!