Neka vam NOVA GODINA bude slatka kao kolači i torte naših poslastičara! – ovu čestitku i poruku šalju i upućuju učenici odeljenja I-4 i IIi-4, koji su, uz stručnu pomoć profesorki Anite Terežak i Zite Bunford, u okviru sekcije poslastičarstva, izradili slane i slatke đakonije – neizostavni deo praznične trepeze. Medenjaci u obliku kućica, Deda Mraza, srca, pahuljica, zvezdica, jelkica i cvetića, adventski venac, kao i slatke kućice ukrašene „snegom“ – plod su rada odeljenja III-4, dok je drugi „sastanak u poslastičarnici“ učenika odeljenja I-4 i III-4, iznedrio tortu sa narandžama, slane perece i simpatične „praščiće“. Ne sumnjamo da će učenici neke od savladanih recepata, povodom predstojećih praznika, primeniti i u praksi...

SREĆNA NOVA GODINA SVIM UČENICIMA I KOLEKTIVU HEMIJSKO-TEHNOLOŠKE ŠKOLE!