I ŠKOLA NA “BERBANSKIM DANIMA”

Hemijsko-tehnološka škola dala je svoj doprinos humanitarnoj akciji Rotari kluba Subotica, pod čijom se “šatrom” na tradicionalnoj manifestaciji „Berbanski dani“ na Paliću (33. po redu), u subotu, 9. septembra, prodavala hrana i piće, a sav ostvareni prihod biće upućen subotičkim srednjoškolcima i studentima, slabijeg materijalnog stanja, koji budu zadovoljili uslove konkursa. Učenici odeljenja III-4, budući poslastičari, napravili su slasne torte, a posetioci su bili u prilici da kupe parče i na taj način učestvuju u humanitarnoj akciji. Uz podršku direktora škole Nikole Matkovića, učenice Kongita Šereš, Nikoleta Križov i Vivien Torda, bile su naše predstavnice na “Berbanskim danima”. Bravo za školu i poslastičare!