I DEDA MRAZ U KLUPI

Na veliku radost dece zaposlenih u Hemijsko-tehnološkoj školi, Deda Mraz „nije skrenuo sa staze“ i pretposlednjeg dana sada već stare godine, došao u školu! Sa radošću dočekan od mališana, kolega Arpad Nađ Varjaš u ulozi omiljenog dekice, pobrao je aplauze i podelio poklone, dok su program njemu u čast, a mališanima na zadovoljstvo, pripremile koleginice Monika Poljvaš i Mercedes Varga. Izuzetno zanimljiv tekst, u koji je rimom upleteno svako područje rada i profili koje nudi naša škola (čiji je autor prof. Monika Poljvaš) kazivali su učenici odeljenja I-3: Dolores Bilić, Vendel Boroš Đevi, Milka Gračan, Nemanja Dornić, Dušica Paripović i Katarina Stantić. Uz pesmu i priču učenici Daniel Nogradi i Karolina Damjan (II-4) i Viola Husta III-10, na sceni su oživeli simpatičnog medvedića Vinija Pua, dok su pravi muzički užitak pružili studenti Učiteljskog fakulteta u Subotici, bračni par Valentina i Maćaš Varga.