Takmičenja

BRAVO ZA FUDBALERKE!

Ženska ekipa Hemijsko-tehnološke škole osvojila je prvo mesto na međuokružnom takmičenju u futsalu, i plasirala se na republičko takmičenje koje će se održati 10. i 11. maja u Paraćinu. Mlade fudbalerke, po svemu sudeći, krenule su stopama starijih prethodnika, muškog tima naše škole u futsalu,koji su bili aktuelni držani prvaci i predstavljali našu zemlju na svetskom takmičenju u Beogradu!

Uz profesora Arpada Nađ Varjaša, koji je vodio devojke na takmičenje, pohvale zaslužuju i sve devojke (uključujući i rezervne igrače) čije ime se nalazi na spisku: Staša Đokić, Marija Rajić, Georgina Pataki, Milica Gaković, Sara Okuka, Jovana Gabrić, Nikoleta Praštalo, Anđela Marković, Anđela Radonjić i Anastasija Kostić. Čekamo (lepe) vesti iz Paraćina...