AH, TA LJUBAV!

U susret 14. februaru, Danu ljubavi, tekstilni aktiv Hemijsko-tehnološke škole, tačnije profesorke Andrea Kareri i Jelena Muminović Milunović tematski su ukrasile letnju učionicu – na radost đaka i profesora.

- Nakon jesenje i zimske postavke nastavljamo sa osmišljavanjem našeg foto-kutka, sa željom da unesemo malo lepršavosti i boja u ove zimske dane... Sledeća tema biće – proleće – najavljuje prof. Ana Žigmanov Vuković.

A koliko se „kutak za zaljubljene“ dopada učenicima, svedoče i reči Tatjane Nikolić i Lee Hajnal, učenica odeljenja I-15:

- Prelepo je i preslatko! Kreativno. Najviše nam se sviđa ulaz i srca kako vise kao zavesa! Fotografisaćemo se, makar sa drugaricom!

A za one stidljivije, tu je i „love box“, kutija u koju se mogu ubaciti poruke za voljenu osobu. Samo da stignu na pravu adresu...