OBUKA ZA MLADE U NAŠOJ ŠKOLI

U Hemijsko-tehnološkoj školi, održana je trodnevna obuka (1, 2. i 3. oktobra) za mlade od 16 do 30 godina, na temu - Uvod u preduzetništvo i - Uvod u IT i WordPress. Polaznici su iz prve ruke dobili korisne informacije o tome kako sastaviti biznis plan, stekli saznanja o osnovama marketinga i komunikacije, i “zavirili” u društvene mreže iz drugog ugla. Imali su priliku da razgovoraju sa lokalnim preduzetnicima i dobiju odgovore na postavljena pitanja. Planiranje i izrada sajta bila je tema druge obuke.

- Organizatori su Omladinsko turistički klaster Srem, pod pokroviteljstvom Ministarstva omladine i sporta, a obuku - Uvod u IT i WordPress realizuje škola za programiranje: Centar za obrazovanje BIT technology doo Beograd – objašnjava prof. Jadranka Vojnić Purčar, dodajući da je obuci prisustvovalo 52 učesnika, iz naše škole 18 (učenici odeljenja II-11, III-11, III-13 i III-5).

Naši partneri