Iva az egyetemen is évfolyamelső

Toković Iva, iskolánk volt diákja és kollégánk lánya, aki középiskolai tanulmányainak végén évfolyamelső volt, az egyetemen is kiemelkedő sikereket ér el. Az újvidéki Technológiai Karon csupa tizesei vannak (kevesebbel nem elégszik meg), ezért a 2018-19-es akadémiai évben az egyetem legjobb hallgatója volt.

Véleménye szerint iskolánk jó alapot adott neki egyetemi tanulmányaihoz, ezért elismerően nyilatkozik egykori tanárairól.Tervei közt szerepel, hogy az egyetemi alapképzés után megszerezze a mester- és doktori fokozatot is.

Hiányzik neki Szabadka és iskolánk is, ahova már többször is visszalátogatott.

Iva az egyetemen részese volt annak a női vállalkozói csapatnak is, amelynek sikeres projektje bejutott a 10 legjobb közé.

 20210219 01

 

20210219 02 

20210219 03

 

 

 

Partnereink