Izveštaj sa obuke naših učenika


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/hemteh/public_html/hts.edu.rs/images/slike/articles/parlament/izvestaj/

 

Asocijacija za kreativnu komunikaciju i debatu (ACCD) u saradnji sa CIP-om, u okviru projekta «Podrška inkluziji i aktivizmu mladih romske nacionalnosti», za učenike naše škole održala je jednodnevni seminar na temu «Aktivizam mladih» 28. novembra 2012. godine. Na seminaru je učestvovalo 17 učenika, a voditelji su bili Vesna Erceg i Zorica Ražić.
Zadatak učenika učesnika seminara je da pripreme i realizuju jednu akciju u školi.

Učenički parlament je organizovao humanitarnu akciju skupljanja slatkiša, igračaka i odeće. Direktorica škole Iboljka Đokić i učenice odeljenja II-13 su slatkiše odnele deci škole «Žarko Zrenjanin» 18.12.2012. godine. Igračke i odeća su donirani Karitasu.