PONOSNI I ZADOVOLJNI

Protekla nedelja je bila veoma uspešna za našu školu, ističe direktor Hemijsko-tehnološke škole Nikola Matković u (javnoj) čestitci učenicima i mentorima: „Osvojili  smo  prvo mesto na  23. Republičkom takmičenju iz oblasti veterinarske medicine. Čestitam na plasmanu pobednici Anji Zec i njenom mentoru, profesoru Milanu Kosanoviću. Izuzetno veliki uspeh za školu i Grad Suboticu, s obzirom da nam je to tek prva generacija maturanata i prvo učešće na takmičenju. Takođe bih pohvalio naš tim koji su činile učenice: Maja Vuletić i Dunja Drobac sa mentorima, profesorima Iboljom Fenjveši i Svetozarom Tokovićem, za osvojeno treće mesto na Republičkom takmičenju iz hemijske tehnologije. Zahvalio bih se, takođe,  na uloženom radu i trudu za pripreme i učešće na Republičkom takmičenju iz opšte i neorganske hemije, koleginicama i kolegi, profesorima Ivani Stanojević, Branislavi Galić i Ivanu Rančiću. Ako ovome dodamo i prvo mesto našeg pekara, Marjana Katančića, sa mentorom - profesoricom Danijelom Mutabdžija, možemo biti zadovoljni i ponosni na naše učenike i plasmane koje ostvarujemo“.