Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Drugo polugodište
Školska godina: 2019/20.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 15.januara 2020.


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
1234567123456712345671234567123456712345671234567123456712345671234567
1.Jurić Veselinović Gordana
III-13
III-13
IV-13
III-11
Prizemlje
III-2
I-2
IV-13
II-11
III-11
I-13
III-13
Sprat
I-13
I-13
IV-13
III-11
II-11
II-11
Sprat
III-2
I-2
2.Mandić Takač Tatjana
IV-9
I-9
I-11
IV-11
I-4
IV-11
Sprat
I-11
I-11
I-9
IV-11
IV-9
I-4
I-9
IV-9
Prizemlje
Sprat
II-1
II-1
II-1
IV-8
IV-8
3.Medan Aleksandra
I-1
Sprat
I-10
IV-2
IV-2
Dvorište
I-1
II-2
I-1
IV-15
IV-15
II-15
II-15
II-9
II-9
II-15
II-9
II-15
Prizemlje
IV-15
II-2
III-5p
III-5m
I-10
III-5p
III-5m
4.Stanojević Ljubica
III-15
II-5
I-5
I-5
I-5
III-1
III-1
III-15
III-15
Prizemlje
III-1
II-5
Dvorište
5.Poljvaš Monika
Dvorište
II-10
III-8
II-13
I-15
IV-1
IV-10
I-15
IV-10
I-15
III-10
III-8
III-9
Sprat
IV-1
IV-1
I-15
II-13
Prizemlje
II-10
II-13
III-10
III-9
III-9
6.Čavić Otilija
IV-2
Sprat
I-2
I-4
I-2
II-2
II-10
I-4
I-2
IV-2
II-2
IV-10
III-2
IV-10
II-2
IV-2
III-2
IV-10
I-4
III-2
III-10
III-10
Sprat
II-10
III-10
Dvorište
II-10
7.Berenji Zita
III-8
III-8
I-10
IV-8
III-8
IV-8
IV-8
Prizemlje
I-10
I-10
8.Munjin Andrea
IV-2
IV-8
II-2
I-10
II-10
III-8
Sprat
I-2
I-10
III-8
I-4
Prizemlje
III-5p
III-5m
III-10
Dvorište
III-2
IV-10
III-10
9.Tumbas Vesna
IV-9
II-5
I-11
Prizemlje
Prizemlje
II-11
I-15
III-13
I-9
I-13
III-1
III-1
I-11
II-13
I-1
I-15
III-13
I-13
I-9
Prizemlje
10.Dželebdžić Tamara
IV-11
II-1
III-9
IV-13
Sprat
I-5
III-15
III-15
IV-13
III-11
Dvorište
II-15
II-9
IV-15
IV-15
Sprat
IV-13
IV-1
11.Balažević Gordana
IV-1
IV-2
IV-10
II-1
II-2
II-5
II-10
II-15
Prizemlje
I-1
I-2
I-4
I-5
III-1
III-2
III-1
III-2
III-5p
III-5m
12.Deman Dominik
II-9
I-13
II-15
III-15
Prizemlje
I-1
I-5
II-1
II-1
I-1
III-15
Dvorište
II-15
III-13
I-9
I-11
I-11
II-13
I-5
II-11
II-9
I-9
II-11
I-13
III-13
II-9
Dvorište
II-13
13.Sabo Hunor
II-10
II-10
III-10
III-10
I-2
I-2
Sprat
IV-8
IV-8
14.Štraka Andrea
I-2
I-2
I-4
I-10
I-10
15.Cicmil Miroslav
I-11
I-11
16.Vojnić Purčar Jadranka
IV-9
IV-1
IV-1
17.Kelemen Cvitko Ibolja
II-9
III-8
II-9
Prizemlje
IV-10
III-10
IV-2
Prizemlje
IV-8
III-5p
III-8
III-10
III-5p
IV-2
IV-2
18.Vojnić Alenka
I-11
19.Marković Milan
II-11
II-13
II-15
II-9
Dvorište
I-9
II-15
20.Horvat Ljiljana
II-10
II-10
21.Barašić Huba Aleksandar
III-8
III-8
IV-10
I-1
III-1
III-1
III-1
IV-10
I-1
I-10
I-10
22.Kovačević Slobodan
I-5
23.Galić Siniša
Sprat
Dvorište
I-15
II-5
III-13
III-13
Sprat
IV-13
II-11
II-13
II-13
IV-11
IV-9
I-13
III-11
I-11
I-11
III-5p
III-5m
III-5p
III-5m
I-15
II-11
IV-9
III-11
I-13
IV-11
IV-13
24.Momčilović Radojčin Bilja
IV-1
III-15
III-9
III-9
II-9
Dvorište
II-1
II-5
II-15
III-5p
III-5m
IV-1
II-1
Prizemlje
III-15
II-9
I-9
II-15
III-9
I-9
IV-15
IV-15
Sprat
II-5
IV-1
IV-1
25.Nađ Varjaš Arpad
IV-8
II-2
I-2
II-10
III-10
IV-2
Sprat
Prizemlje
I-4
I-2
IV-2
III-2
II-10
Dvorište
I-4
I-2
II-2
III-10
III-2
IV-2
IV-2
IV-8
26.Matović Marijana
IV-9
Prizemlje
I-13
II-2
IV-9
I-13
Dvorište
II-1
IV-1
IV-1
IV-2
II-2
I-13
IV-9
Prizemlje
II-1
IV-2
II-2
II-1
27.Bereš Zoltan
III-10
III-10
III-2
I-2
I-2
III-2
Dvorište
28.Fradl Vera
I-15
III-1
Prizemlje
IV-13
II-11
I-11
IV-15
I-1
III-1
I-15
IV-13
Prizemlje
Sprat
I-1
II-11
IV-15
II-11
I-11
29.Tahiri Mensur
III-9
III-15
III-15
II-13
IV-11
IV-11
II-15
III-9
III-11
III-13
IV-11
II-15
III-9
III-13
III-11
II-13
30.Kiš Aniko
II-9
II-9
I-9
Dvorište
I-11
II-10
II-10
I-11
II-10
II-2
I-2
II-5
II-5
I-15
I-5
I-15
II-2
I-9
I-2
I-5
I-10
III-5p
III-5m
Prizemlje
Sprat
I-10
31.Varkulja Laslo
III-8
I-13
II-9
II-9
IV-10
IV-10
I-4
IV-8
I-4
Dvorište
IV-8
I-10
III-8
III-8
Prizemlje
I-11
Sprat
II-9
I-10
IV-8
32.Pap Zoltan
I-11
III-8
Sprat
I-4
I-10
I-4
Prizemlje
Dvorište
I-5
I-15
III-8
I-13
I-9
I-5
I-1
I-2
33.Petrović Dragan
I-1
I-15
34.Miljković Mirjana
I-1
I-5
I-5
I-1
35.Horak Silvija
I-4
Dvorište
I-2
II-5
III-10
II-2
II-10
I-2
I-4
I-10
Sprat
I-10
I-4
III-5p
III-5m
IV-2
IV-10
IV-8
III-2
III-10
III-8
II-5
I-10
II-5
36.Sukola Geza
III-2
III-2
III-11
III-11
III-11
II-13
Sprat
III-1
Dvorište
Prizemlje
III-1
III-1
III-2
III-1
III-2
37.Zagorac Snežana
I-11
I-1
I-11
I-13
I-13
Dvorište
III-1
I-15
I-15
38.Bašić Palković Tinde
IV-11
III-13
III-8
III-13
III-13
IV-8
Sprat
IV-8
IV-8
III-8
Dvorište
IV-8
IV-8
Sprat
III-8
III-13
IV-11
IV-11
IV-8
39.Čavić Diana
I-10
I-5
I-10
I-5
40.Domonkoš Lidija
III-8
III-2
I-2
II-2
III-2
III-2
Sprat
I-2
I-4
II-2
Sprat
Dvorište
II-2
III-8
II-2
I-2
II-2
II-2
41.Fenjveši Ibolja
Sprat
III-13
III-13
III-8
IV-8
IV-8
III-8
III-13
III-13
III-8
III-8
III-8
III-8
Dvorište
IV-8
Prizemlje
III-11
III-11
42.Galić Branislava
Sprat
II-13
II-13
IV-13
II-13
I-1
I-1
II-1
I-1
I-1
II-1
II-13
IV-13
II-13
Dvorište
Prizemlje
I-1
43.Ivošević Marija
Prizemlje
II-1
II-1
III-1
III-1
III-1
Sprat
III-9
III-1
III-9
Sprat
II-1
II-1
III-9
III-9
III-13
III-13
44.Kiš Otilija
IV-13
IV-13
IV-9
IV-11
IV-11
IV-13
IV-11
IV-13
IV-9
IV-9
45.Kopunović Damir
III-9
II-1
II-1
II-11
II-11
III-9
III-9
46.Miljković Vladimir
III-11
III-11
Dvorište
III-9
II-13
I-13
III-11
III-13
I-13
IV-9
IV-9
IV-9
IV-9
III-13
Sprat
Sprat
III-9
III-9
III-9
II-13
47.Mihalek Marija
III-11
II-13
I-13
I-11
III-13
III-13
II-13
Dvorište
Prizemlje
I-11
III-11
III-13
III-11
II-13
Sprat
III-13
48.Mokan Vesna
I-15
Sprat
Dvorište
IV-11
IV-9
IV-9
IV-11
IV-11
I-15
IV-13
IV-9
49.Nikoloski Nataša
I-13
I-13
II-11
I-13
III-11
I-13
I-13
II-11
II-11
Prizemlje
I-13
I-13
I-13
Sprat
II-11
Prizemlje
50.Peić Tukuljac Marija
III-11
II-11
IV-11
III-11
II-11
III-11
Dvorište
Prizemlje
II-11
II-11
II-11
IV-11
IV-11
IV-11
II-11
Prizemlje
51.Perna Atila
Prizemlje
IV-13
Sprat
III-8
Dvorište
IV-8
IV-13
IV-13
IV-8
IV-13
III-8
IV-13
III-8
IV-8
52.Petrović Nataša
I-9
I-9
I-9
Sprat
III-11
I-9
Dvorište
III-11
III-11
I-9
I-9
53.Rajović Stevan
II-11
II-13
I-13
II-11
II-9
Dvorište
II-13
II-9
II-9
Dvorište
Dvorište
II-9
II-13
II-13
II-11
II-11
54.Stanojević Ivana
I-11
I-11
I-11
II-9
II-9
Dvorište
I-11
I-11
Prizemlje
Sprat
I-11
I-11
II-9
I-11
I-11
II-9
55.Bajagić Brankica
III-5p
III-5p
II-5
II-5
Dvorište
II-5
Sprat
Sprat
56.Toković Svetozar
IV-11
Prizemlje
Prizemlje
IV-9
IV-9
IV-11
IV-11
IV-11
IV-9
Prizemlje
IV-13
IV-9
57.Bašić Palković Ivanka
II-1
IV-1
Sprat
III-1
IV-1
Sprat
IV-1
III-1
II-1
Dvorište
III-1
II-1
IV-1
III-1
58.Bunford Zita
IV-2
Prizemlje
IV-2
IV-2
Dvorište
Prizemlje
IV-2
IV-2
IV-2
IV-2
I-4
I-4
I-4
59.Rančić Ivan
I-1
I-1
60.Korom Gabrijela
III-1
I-4
II-2
IV-2
III-2
II-2
I-4
III-2
II-2
III-2
IV-2
III-2
IV-2
II-2
61.Mešter Imre
Sprat
IV-10
II-5
II-5
Dvorište
II-2
II-10
I-2
I-4
I-10
III-5p
III-5p
III-5p
Sprat
III-5p
III-5p
I-4
III-2
III-10
III-8
I-4
I-4
62.Mutabdžija Danijela
IV-1
IV-1
Prizemlje
IV-1
IV-1
IV-1
IV-1
I-5
I-5
Prizemlje
Dvorište
IV-1
IV-1
IV-1
IV-1
IV-1
I-5
63.Kemenci Đerđ
III-5m
III-5m
III-5m
III-5m
III-5m
64.B. Varga Teodora
II-2
II-5
II-5
III-2
II-5
II-2
II-2
I-2
III-2
Prizemlje
II-2
I-2
III-2
I-2
II-2
Dvorište
III-2
Prizemlje
III-2
65.Štetić Snežana
III-1
I-1
III-9
III-13
Sprat
Prizemlje
II-1
III-1
III-1
II-1
II-1
III-1
II-1
III-9
III-13
Dvorište
I-1
I-1
66.Terežak Anita
Sprat
I-5
Dvorište
I-5
Prizemlje
I-4
I-4
I-4
I-5
I-5
II-5
II-5
I-5
67.Marcikić Igor
II-11
Prizemlje
I-9
II-11
I-9
Dvorište
I-5
III-5m
III-5m
III-5m
I-5
III-5m
I-5
I-1
I-5
I-5
I-9
Sprat
68.Zorić Jelena
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
69.Muminović Milunović J.
IV-15
III-15
Sprat
I-15
III-15
Dvorište
Prizemlje
III-15
70.Suknović Kata
III-15
I-15
III-15
Prizemlje
Prizemlje
Prizemlje
IV-15
IV-15
IV-15
II-10
III-15
71.Pećerić Sabina
Prizemlje
III-10
II-10
I-10
I-10
I-10
III-10
Dvorište
Sprat
II-10
IV-10
72.Stefanović Dušan
I-15
I-15
III-15
II-15
II-15
II-15
Dvorište
I-15
II-15
II-15
Prizemlje
IV-15
IV-15
IV-15
IV-15
III-15
II-15
I-15
I-15
I-15
Sprat
I-15
73.Žigmanov Vuković Ana
II-15
II-15
IV-15
IV-15
II-10
III-15
74.Šljapić Lidija
IV-10
I-10
IV-10
IV-10
I-10
II-10
II-10
II-10
Dvorište
IV-10
I-10
Prizemlje
II-10
III-10
III-10
II-10
II-10
Dvorište
75.Glogovac Katarina
IV-15
IV-15
Prizemlje
II-15
Sprat
IV-10
III-10
II-10
Dvorište
III-15
II-15
76.Kareri Andreja
II-15
III-15
Sprat
Prizemlje
I-15
III-15
III-15
II-15
Prizemlje
77.Boroš Nikoleta
III-10
Sprat
II-10
I-10
Dvorište
78.Pantelić Srđan
II-1
II-5
II-9
II-11
II-13
II-15
I-1
I-11
I-13
I-15
I-9
IV-9
IV-11
III-11
III-11
III-1
III-9
III-11
III-13
III-15
IV-1
IV-15
IV-13
Sprat
III-15
III-15
79.Mlinko Danica
IV-11
IV-11
IV-13
Dvorište
II-1
II-5
II-11
II-13
II-15
I-1
I-11
I-13
I-15
I-5
I-9
III-1
III-9
III-11
III-13
III-15
IV-1
IV-9
IV-15
IV-11
IV-13
IV-9
IV-13
IV-9
80.Ilić Uroš
III-9
II-1
II-15
I-15
IV-9
IV-11
IV-11
I-9
I-13
III-1
I-5
I-15
Sprat
IV-13
Sprat
I-9
IV-13
III-9
I-13
III-9
III-11
IV-1
IV-15
Dvorište
IV-1
III-5p
III-5m
I-1
I-1
III-5p
III-5m
III-5p
III-5m
I-15
III-5p
III-5m
IV-1
81.Marković Zoran
III-15
II-9
II-11
II-13
I-1
I-9
II-5
III-13
I-11
I-13

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net