Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Drugo polugodište
Školska godina: 2018/19.

RASPORED ČASOVA

Važi od: 18.marta 2019


RbPrezime i imePonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetak
1234567123456712345671234567123456712345671234567123456712345671234567
1.Jurić Veselinović Gordana
Prizemlje
III-13
II-13
Prizemlje
Sprat
IV-13
IV-13
II-13
IV-2
I-11
I-11
III-13
II-2
I-11
II-11
II-13
IV-13
II-11
II-2
IV-2
II-11
III-13
2.Mandić Takač Tatjana
III-5p
III-5m
IV-1
IV-1
I-1
I-1
III-11
III-9
III-11
IV-9
I-1
Prizemlje
IV-1
Dvorište
IV-9
III-9
III-9
IV-9
III-11
IV-9
III-8
Prizemlje
III-5p
III-5m
III-8
3.Medan Aleksandra
III-2
I-15
III-1
III-1
Dvorište
I-15
I-9
III-15
I-9
Sprat
III-2
II-5p
II-5m
I-2
II-5p
II-5m
I-2
I-15
I-15
Sprat
III-1
III-15
III-15
I-9
4.Stanojević Ljubica
I-5
IV-15
Biblioteka
Biblioteka
Dvorište
II-1
II-1
Biblioteka
Biblioteka
I-5
Prizemlje
I-5
Biblioteka
IV-15
II-8
II-15
Biblioteka
II-8
II-1
Biblioteka
Sprat
II-15
II-15
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
IV-15
5.Poljvaš Monika
IV-6
I-10
I-10
IV-6
IV-6
III-10
II-9
II-9
IV-11
IV-8
Prizemlje
Sprat
III-10
II-10
II-10
IV-8
I-13
IV-11
IV-11
Sprat
I-13
I-13
II-9
6.Varga Mercedes
Sprat
III-8
III-8
Dvorište
IV-6
IV-6
IV-6
III-8
II-8
II-8
II-8
7.Čavić Otilija
III-2
III-10
III-10
I-10
IV-2
III-2
I-2
II-2
IV-8
IV-8
Sprat
I-10
III-2
I-2
I-2
II-10
II-2
IV-2
IV-8
Sprat
IV-2
III-10
II-2
I-10
Sprat
II-10
II-10
8.Kemenci Marta
I-10
II-8
II-8
II-2
II-10
IV-2
III-2
III-10
III-8
II-2
II-10
Prizemlje
Dvorište
I-2
IV-6
IV-8
9.Tumbas Vesna
IV-1
III-13
III-13
IV-11
I-5
Dvorište
IV-13
IV-9
I-13
IV-11
II-13
II-13
Dvorište
IV-9
IV-15
Sprat
I-11
II-1
III-5p
III-5m
IV-13
10.Dželebdžić Tamara
II-9
II-9
III-9
III-9
III-11
I-9
I-15
III-11
II-15
Prizemlje
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
Prizemlje
III-1
I-1
III-15
II-11
I-1
Sprat
III-15
11.Kurtuma Nataša
IV-1
IV-11
IV-13
IV-15
III-1
III-5p
III-5m
III-9
III-11
III-13
III-1
III-9
III-11
III-13
II-13
IV-2
IV-6
IV-8
I-1
I-5
I-9
I-11
I-13
I-15
I-2
I-10
Dvorište
III-2
III-10
Prizemlje
II-1
II-5p
II-5m
II-9
II-11
II-13
II-1
II-5p
II-5m
II-9
II-11
II-13
12.Deman Dominik
I-5
I-1
Prizemlje
Dvorište
III-5p
III-5m
III-15
I-11
I-13
II-15
III-13
II-9
I-5
I-13
Sprat
I-9
III-15
III-11
II-15
II-11
I-9
II-13
II-11
I-1
III-11
I-9
I-11
II-13
II-9
III-13
13.Sabo Hunor
II-10
II-8
IV-8
IV-8
II-8
I-2
I-2
II-10
Dvorište
II-2
II-2
Dvorište
III-10
III-10
14.Štraka Andrea
I-10
I-10
I-2
I-2
15.Cicmil Miroslav
I-11
I-11
16.Vojnić Purčar Jadranka
III-9
II-11
IV-15
II-9
II-9
IV-1
IV-13
III-9
IV-1
II-11
IV-13
17.Kelemen Cvitko Ibolja
IV-6
IV-2
IV-6
III-10
III-10
Prizemlje
IV-2
Prizemlje
III-8
IV-8
III-8
IV-2
18.Čegar Boris
IV-11
IV-11
IV-11
19.Vojnić Alenka
I-13
I-11
I-9
20.Marković Milan
II-1
II-1
Sprat
II-15
II-15
II-9
II-13
II-11
21.Horvat Ljiljana
II-10
II-8
22.Barašić Huba Aleksandar
Dvorište
III-5p
III-5m
III-5p
III-5m
III-5p
III-5m
III-10
III-10
II-8
II-8
II-1
Dvorište
II-1
II-1
IV-2
IV-2
23.Kovačević Slobodan
I-5
24.Galić Siniša
I-15
I-15
Dvorište
II-13
I-11
I-13
IV-11
II-11
III-13
III-13
III-9
Prizemlje
Prizemlje
I-1
I-1
I-11
III-11
II-11
III-9
I-13
IV-11
III-11
II-13
25.Momčilović Radojčin Bilja
II-15
Sprat
III-15
III-15
IV-9
II-9
IV-15
II-9
I-9
II-15
IV-1
IV-1
III-1
II-5p
II-5m
IV-13
IV-13
IV-9
I-9
Dvorište
II-9
IV-15
Sprat
IV-1
IV-1
II-5p
II-5m
III-1
26.Nađ Varjaš Arpad
III-2
Prizemlje
IV-8
II-10
IV-2
IV-6
I-2
IV-6
IV-8
IV-8
I-10
I-2
II-2
Sprat
IV-2
Dvorište
II-10
III-8
III-8
III-2
I-10
II-2
27.Matović Marijana
IV-15
IV-15
Prizemlje
III-9
Sprat
III-1
I-1
IV-1
III-2
III-1
IV-1
IV-2
I-1
I-1
III-2
IV-2
Dvorište
III-9
III-9
28.Bereš Zoltan
Dvorište
II-2
I-2
II-2
II-10
I-2
II-10
29.Fradl Vera
IV-9
III-15
I-11
Dvorište
Prizemlje
Prizemlje
II-1
IV-13
III-13
IV-11
I-11
I-11
II-1
III-13
IV-9
IV-11
IV-9
III-15
IV-13
30.Tahiri Mensur
I-13
II-11
II-9
II-13
II-13
II-11
II-9
II-15
III-11
III-11
I-13
II-15
II-9
I-15
I-15
31.Kiš Aniko
I-5
I-10
I-15
I-5
I-10
Sprat
I-5
I-10
I-5
I-15
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
III-5p
III-5m
Dvorište
III-13
III-13
32.Varkulja Laslo
III-10
IV-6
III-8
Dvorište
I-9
Dvorište
II-8
III-10
I-9
III-8
IV-6
Prizemlje
IV-8
III-8
II-13
II-13
II-8
IV-8
I-9
33.Bašić Palković Klaudija
Sprat
II-2
II-2
I-11
I-10
II-11
I-13
Dvorište
I-9
I-10
I-9
II-11
I-11
I-13
II-8
II-8
34.Pap Zoltan
I-2
I-2
I-1
III-8
I-2
Dvorište
Prizemlje
I-11
I-13
Sprat
I-10
I-5
I-10
III-8
I-15
I-13
I-11
35.Petrović Dragan
I-5
I-1
I-15
Dvorište
I-9
36.Horak Silvija
III-5p
III-5m
III-2
III-8
III-10
IV-2
IV-8
IV-6
I-2
I-10
II-2
II-10
II-8
Prizemlje
Sprat
III-11
II-5p
II-5p
II-5m
I-2
II-10
II-5m
II-5p
II-5m
37.Sukola Geza
I-9
II-8
III-1
I-10
III-1
III-2
III-1
III-2
Prizemlje
I-15
Dvorište
I-10
I-1
III-2
I-15
I-9
Prizemlje
III-11
38.Zagorac Snežana
I-13
Sprat
I-11
II-13
I-11
I-13
39.Bašić Palković Tinde
III-8
III-8
II-9
II-9
III-8
Sprat
Dvorište
III-8
III-8
III-8
Sprat
II-9
II-9
III-8
II-9
II-9
II-9
40.Varga Gabrijela
IV-8
II-8
IV-8
IV-8
III-8
Sprat
II-8
II-8
II-8
Sprat
Dvorište
IV-8
II-8
41.Čavić Diana
IV-8
IV-8
IV-8
42.Domonkoš Lidija
II-2
I-2
I-10
II-2
I-2
I-10
II-2
II-2
II-2
II-8
II-8
I-2
III-2
I-2
II-2
Sprat
III-2
Prizemlje
Dvorište
43.Fenjveši Ibolja
Prizemlje
III-13
III-13
IV-8
III-2
Sprat
IV-8
IV-8
IV-8
Sprat
III-11
III-13
IV-8
IV-8
III-13
III-11
44.Galić Branislava
I-13
I-13
Dvorište
I-1
Dvorište
I-1
I-1
I-13
I-13
I-13
I-13
I-1
Prizemlje
I-13
I-1
I-13
I-13
45.Ivošević Marija
II-1
II-1
II-1
Dvorište
Sprat
II-13
II-1
II-1
Sprat
II-13
II-13
II-13
II-1
46.Kiš Otilija
IV-13
IV-13
Dvorište
IV-9
IV-11
IV-13
Sprat
IV-9
Prizemlje
IV-9
IV-11
IV-11
IV-13
47.Kopunović Damir
III-9
II-9
III-9
II-9
III-9
III-9
48.Miljković Vladimir
III-13
III-11
III-11
III-9
Sprat
III-9
IV-9
III-13
III-11
IV-9
Sprat
III-9
III-9
Prizemlje
III-9
IV-9
III-9
III-9
49.Mihalek Marija
II-13
III-13
III-13
III-11
II-13
III-11
Dvorište
I-11
Sprat
I-11
III-11
Prizemlje
III-13
II-13
III-13
50.Mokan Vesna
III-5p
III-5m
IV-11
IV-11
IV-13
IV-11
IV-9
Prizemlje
IV-11
IV-9
Sprat
IV-9
51.Nikoloski Nataša
II-11
II-11
I-11
Sprat
I-11
I-11
I-11
II-11
III-13
II-11
III-13
I-11
Dvorište
I-11
Prizemlje
II-11
I-11
I-11
52.Peić Tukuljac Marija
II-11
III-11
II-11
II-11
II-11
III-11
III-11
IV-11
Dvorište
IV-11
Prizemlje
II-11
Prizemlje
III-11
II-11
IV-11
53.Perna Atila
IV-13
II-8
III-8
III-8
III-8
Dvorište
III-8
IV-13
II-8
II-8
IV-13
IV-13
IV-8
IV-13
Sprat
Sprat
54.Petrović Nataša
Prizemlje
III-1
III-1
I-5
I-5
Sprat
III-11
III-13
III-13
III-11
III-13
I-15
I-15
55.Rajović Stevan
II-9
II-13
II-9
II-13
II-9
Dvorište
Dvorište
II-9
II-13
II-9
Dvorište
II-13
56.Toković Svetozar
IV-11
IV-9
Sprat
III-9
IV-9
IV-11
IV-9
III-9
III-9
IV-13
Prizemlje
IV-11
IV-9
IV-11
Dvorište
57.Stanojević Ivana
I-9
II-11
II-11
II-11
I-9
IV-11
IV-11
Dvorište
I-9
Sprat
I-9
II-11
Prizemlje
I-9
58.Bajagić Brankica
I-5
Sprat
Sprat
IV-1
IV-1
I-5
IV-1
I-5
I-5
IV-1
Dvorište
I-5
IV-1
IV-1
I-5
59.Bašić Palković Ivanka
III-1
Sprat
III-1
II-1
Prizemlje
III-1
Sprat
II-1
III-1
IV-1
III-1
III-1
IV-1
II-1
60.Bunford Zita
III-2
Dvorište
III-5p
III-5p
Prizemlje
Sprat
III-5p
III-5p
III-5p
I-5
61.Rančić Ivan
III-11
III-11
III-9
III-13
III-13
III-1
III-1
62.Muhi Aniko
I-2
I-2
63.Korom Gabrijela
II-2
III-2
Prizemlje
III-2
Prizemlje
I-2
III-1
Sprat
II-2
II-2
IV-2
III-2
I-2
III-2
64.Mešter Imre
IV-2
IV-2
IV-2
IV-2
IV-2
IV-8
IV-6
IV-2
IV-2
I-5
I-5
Prizemlje
IV-2
Dvorište
I-2
I-10
II-2
II-10
II-8
I-5
I-5
III-10
Dvorište
IV-2
65.Mutabdžija Danijela
II-5p
II-5p
III-1
III-1
III-1
Prizemlje
III-1
III-1
Dvorište
Sprat
66.Ševenj Nada
I-1
III-5m
III-5m
III-5m
III-5m
III-5m
Sprat
Prizemlje
III-5m
III-5m
II-5m
II-5m
Sprat
II-5m
67.B. Varga Teodora
III-2
I-1
Prizemlje
II-2
III-2
Dvorište
Sprat
II-2
I-1
III-2
IV-6
II-2
III-2
III-2
II-2
II-2
68.Štetić Snežana
II-1
I-1
II-1
IV-1
IV-1
III-5p
III-5m
II-1
Sprat
IV-1
II-1
I-1
IV-1
IV-1
III-5p
III-5m
Sprat
Dvorište
IV-1
IV-1
69.Terežak Anita
II-5m
II-5m
II-5p
II-5p
Sprat
Dvorište
IV-2
II-5m
III-5p
III-5p
II-5p
II-5p
Prizemlje
II-5p
II-5m
70.Marcikić Igor
IV-6
IV-6
Sprat
I-13
Sprat
I-13
I-9
IV-6
IV-6
Dvorište
IV-6
I-9
IV-6
IV-6
IV-6
IV-6
71.Zorić Jelena
I-1
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Dvorište
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Sprat
I-1
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
I-5
Biblioteka
Biblioteka
II-1
II-1
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Biblioteka
Prizemlje
Biblioteka
Biblioteka
72.Muminović Milunović J.
II-15
II-15
IV-15
Sprat
Prizemlje
Prizemlje
III-15
II-15
II-15
73.Suknović Kata
II-15
II-15
III-15
IV-15
Prizemlje
Dvorište
II-15
IV-15
IV-15
II-15
II-15
Prizemlje
74.Pećerić Sabina
II-10
III-10
Dvorište
I-10
II-10
Sprat
I-10
I-10
Dvorište
I-10
III-10
75.Stefanović Dušan
II-15
Sprat
IV-15
III-15
II-15
I-15
I-15
I-15
II-15
I-15
I-15
Prizemlje
Prizemlje
I-15
II-15
II-15
II-15
II-15
III-15
IV-15
IV-15
76.Žigmanov Vuković Ana
Prizemlje
Dvorište
I-15
Prizemlje
I-15
III-15
III-15
IV-15
IV-15
II-15
II-15
77.Šljapić Lidija
I-10
I-10
II-10
II-10
II-10
III-10
I-10
II-10
II-10
III-10
II-10
III-10
II-10
I-10
78.Glogovac Katarina
Sprat
III-10
II-15
III-15
I-15
I-15
Prizemlje
III-15
III-15
I-10
I-10
Prizemlje
IV-15
I-10
II-10
I-10
79.Kareri Andreja
Prizemlje
II-15
II-15
Prizemlje
III-15
III-15
Dvorište
I-15
I-15
III-15
II-15
80.Pantelić Srđan
III-1
III-5p
III-5m
III-15
IV-1
IV-9
I-9
I-11
I-13
III-9
III-11
III-13
II-9
II-11
II-13
IV-11
IV-13
IV-15
II-1
II-5p
II-5m
II-15
I-1
I-5
I-15
Prizemlje
81.Zečević Jelena
III-5p
III-5m
III-15
IV-1
IV-9
I-9
I-11
I-13
III-9
III-11
III-13
III-1
II-9
II-11
II-13
IV-11
IV-13
IV-15
II-1
II-5p
II-5m
II-15
I-1
I-5
I-15
IV-9
IV-9
Dvorište
IV-13
IV-13
82.Ilić Uroš
III-1
I-9
Dvorište
III-13
II-13
IV-11
IV-15
IV-9
IV-13
IV-13
Sprat
IV-11
I-9
I-13
Prizemlje
II-15
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
II-5p
II-5m
IV-1
I-15
I-5
I-13
IV-9
IV-1
I-15
I-1
I-1
III-5p
III-5m
IV-1
83.Marković Zoran
III-5p
III-5m
III-15
I-1
I-15
I-9
I-11
I-13
III-9
III-11
II-9
II-11
II-1
Dvorište

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net